13 листопада 2019, 18:13

Банки продовжують активно кредитувати населення, - НБУ

Прес-служба НБУ

У липні-вересні 2019 р. активно зростав портфель кредитів населенню: у річному вимірі темпи його приросту лишаються на рівні майже 30%. Високі темпи видачі нових кредитів сприяли скороченню частки непрацюючих кредитів у сегменті кредитування фізичних осіб за ІІІ квартал на 2,9 в. п. до 38,1%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спільна заява бізнес-спільноти щодо незалежності НБУ".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Водночас уповільнилося зростання кредитів корпоративних позичальників через залучення ними позик за кордоном. Загалом портфель чистих гривневих корпоративних кредитів за ІІІ квартал зріс на 1,9% у річному вимірі. Завдяки проведенню банками низки успішних реструктуризацій, частка непрацюючих кредитів у цьому сегменті також скоротилася.

Як зазначається, кредити бізнесу упродовж ІІІ кварталу подешевшали: на 0,5 в. п. до 18,1% у гривнях та на 0,6 в. п. до 4,5% річних у валюті.

Зміцнення гривні сприяло зниженню доларизацію чистого кредитного портфеля бізнесу та населення, яка за квартал скоротилася на 2,7 та 1,3 в. п. до 44,8% та 4,4% відповідно.

Нагадаємо, з початку 2020 р. заповнювати документи на переказ коштів стане простіше.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати