15 травня 2021, 12:31

Банк Англії визнав процедуру bail-in, проведену під час націоналізації ПриватБанку, такою, що відповідає законодавству

Пресслужба НБУ

Центральний банк Сполученого Королівства, сьогодні проголосив своє рішення визнати процедуру Bail-in, проведену під час націоналізації ПриватБанку, такою, що відповідає законодавству.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Реєстр колекторських компаній запрацює упродовж двох місяців"

Про це повідомляє пресслужба НБУ. націонал

ПриватБанк, націоналізований державою в грудні 2016 року, є найбільшим комерційним банком в Україні за кількістю клієнтів, вартістю активів, кредитним портфелем та обсягом податків, сплачених до державного бюджету. Він був націоналізований після серйозних звинувачень у широкомасштабному шахрайстві та непрофесійному управлінні.

Зокрема, рішення Банку Англії стосується застосування процедури примусової конвертації у акції банку (bail-in) щодо чотирьох позик, наданих UK SPV Credit Finance plc ПриватБанку. UK SPV – канал фінансування ПриватБанку, зареєстрований у Великій Британії.

Кирило Шевченко, Голова Національного банку України: "Націоналізація ПриватБанку здійснювалася в межах надійної юридичної процедури, яка повністю відповідає законодавству України та міжнародним стандартам. Найближчими місяцями ми з моєю командою будемо продовжувати працювати над підвищенням підзвітності та прозорості в секторі фінансових послуг України".​

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати