04 жовтня 2018, 18:25

Аудиторські фірми розпочали застосовувати у процесі добору персоналу ботів

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна аудиторська компанія Deloitte запустила в роботу чат-бота D.TalCa, якого між собою називають Деталькою. Цей бот "працює" у відділі рекрутингу, допомагаючи кандидату швидко підібрати оптимальну для нього вакансію, а компанії - зібрати необхідну інформацію про претендентів на посаду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляють у ПАБУ.

Читайте також: "У Канаді укладено договір щодо компаній, діяльність яких впливає на зміни клімату".

Так, відповідно до прогнозів міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії, до 2020 р. сім із десяти співробітників працюватимуть поза межами офісу, а наймати їх будуть боти та програми штучного інтелекту. Бот оцінює відповідність резюме вимогам вакансії, ставить уточнюючі запитання, погоджує зручний для співбесіди час, знайомить кандидата з компанією.

Фахівці HeadHunter Україна розповіли правила проходження співбесіди зі штучним інтелектом. Насамперед бота потрібно сприймати як звичайного HR-менеджера. Пам'ятайте, програма лише збирає інформацію. Відповіді оцінює не бот, і тим більше не він приймає рішення щодо наймання того чи іншого співробітника. Варто давати лише правдиві відомості. Якщо відповідь буде некоректною, бот просто не пропустить вас на наступний етап співбесіди. Також слід лишатися собою.

Як зазначається, плюсів використання чат-ботів багато. По-перше, це дозволяє суттєво заощаджувати час. По-друге, робота ведеться в режимі 24/7, навіть якщо співробітники хворіють або у відпустках. По-третє, такі технології дозволяють нівелювати вплив людського фактору на процес добору кадрів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати