25 квітня 2019, 12:29

АТП в Україні виступила з заявою щодо угод про розподіл продукції у нафтогазовому секторі

Американська торговельна палата в Україні

Американська торговельна палата в Україні вітає нещодавні ініціативи, спрямовані на запровадження більш прозорих процесів для проведення аукціонів на нафтогазові ділянки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Американська торговельна палата в Україні.

Читайте також: "Банки очікують приріст депозитів і портфеля корпоративних кредитів, - НБУ".

"Важливо, що Україна докладає зусиль для досягнення процвітання сектору видобутку вуглеводнів і удосконалення фіскального та регуляторного режимів відповідно до найкращих світових практик", - заявили в Палаті.

Крім цього, компанії-члени Американської торговельної палати в Україні стурбовані впровадженням механізму УРП одночасно із вже діючим режимом ліцензій/роялті. Так, УРП не використовуються в жодній країні ЄС, а їхнє використання в Україні лише підкреслює нагальну потребу в реформах існуючого фіскального та регуляторного режимів в секторі розвідки та видобутку нафти і газу. "Критерії, за якими розрізняються ділянки щодо яких застосовуються УРП чи інші механізми, є нечіткими. Поточний процес УРП має серйозні недоліки. Рівні, справедливі, стабільні та недискримінаційні умови для розвідки та видобутку нафти і газу є одними з ключових факторів для залучення в Україну великих міжнародних інвестицій", - йдеться у заяві.

Як зазначається, Американська торговельна палата в Україні готова співпрацювати з Урядом і міжнародною спільнотою, аби "запропонувати шляхи вирішення проблемних питань у поточному процесі УРП та створити умови, які б відродили інтерес до сектору та дозволили Україні досягти її цілей, зокрема щодо самозабезпечення газом".

Ознайомитися з англійською версію заяви можна тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати