11 січня 2021, 13:05

Астерс запускає освітній онлайн-проект #Learn From Home

Астерс

Астерс започатковує нову освітню ініціативу #Learn From Home. У рамках проєкту на період посиленого карантину в Україні до 24 січня 2021 р. Астерс буде щодня публікувати безкоштовні відеозаписи лекцій та вебінарів щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Лекторами проекту #Learn From Home стали найбільш досвідчені експерти Астерс та запрошені спікери, серед яких юрисконсульти провідних міжнародних та національних компаній, що ведуть бізнес в Україні. Анонси вебінарів будуть з'являтися на Facebook-сторінці Asters з хештегом #learn_from_home.

"Через пандемію поняття "work from home" стало новою нормою у всьому світі," – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "У проекті #Learn From Home ми надаємо можливість нашим клієнтам та більш широкому колу ділової спільноти в Україні долучитися до обговорення найбільш актуальних питань ведення бізнесу в Україні у зручному форматі, не виходячи з дому, що особливо актуально під час карантину".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати