30 грудня 2021, 14:54

Asters захистила інтереси українських імпортерів білоруської фанери в антидемпінговому розслідуванні

Asters

Команда практики міжнародної торгівлі Asters успішно захистила інтереси альянсу провідних українських імпортерів та їх білоруських постачальників в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну фанери з Білорусі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Asters консультує ЄБРР щодо надання кредиту агрокомплексу «Зелена долина» на суму 15 млн євро"

За результатами розслідування, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі встановила для білоруських постачальників, яких представляла Asters, значно нижче індивідуальне мито ніж для Білорусі в цілому – 25,71% проти 41,35%. Окрім цього, з-під дії антидемпінгового мита виключено окремі категорії товару – фанеру 3 та 4 мм. Завдяки активній участі клієнтів Asters у розслідуванні та ґрунтовному дослідженню ринку Міністерства економіки України, розслідування тривало максимальні 18 місяців, впродовж яких імпортери мали можливість здійснювати діяльність у звичайному порядку.

Над проєктом працювали юристки Тетяна Бебік та Єлизавета Герасимчук, радниця Олеся Кривецька під керівництвом партнера Олексія Пустовіта.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати