20 серпня 2015, 16:12

Астерс виступила радником компанії Primestar Energy FZE у зв'язку з придбанням ПАТ "Укргазпромбанк"

Астерс

Юридична фірма "Астерс" надала юридичні консультації міжнародній торговельній компанії Primestar Energy FZE з штаб-квартирою у м. Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) з питань придбання 100 % акцій ПАТ "Укргазпромбанк" (Київ, Україна).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юридичний супровід угоди включав, зокрема, консультування з питань конкуренційного та банківського права, структуризації транзакції, участь в підготовці пакету документів по угоді, а також координацію процедур укладення і закриття угоди.

До складу команди Астерс, що працювала над проектом, увійшли партнери Євген Порада та Олексій Пустовіт, а також юристи Ірина Щербина, Олена Цигульська та Андрій Жаріков.

 

Primestar Energy FZE – це міжнародна торговельна компанія з штаб-квартирою у м. Дубаї, що спеціалізується на торгівлі сировиною у сферах гідроенергетики, природного газу та електроенергетики. Primestar Energy FZE здійснює міжнародну торгівлю вугіллям, нафтою-сирцем, сталлю, сировиною для електростанцій та супутніми матеріалами.

Банківське та фінансове право є однією з ключових практик Астерс. Щороку фірма та її партнери отримують звання кращих спеціалістів України у цій сфері за версією авторитетних міжнародних незалежних експертних досліджень, таких як IFLR1000, Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, тощо. Серед клієнтів Астерс – провідні міжнародні та українські банки та фінансові установи, торговельні та фінансові компанії, а також кредитори, емітенти та позичальники у різноманітних банківських та фінансових транзакціях.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати