01 липня 2020, 17:39

Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту компанії Grain Alliance

Asters

Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту компанії Grain Alliance, великому українському сільськогосподарському виробнику, що обробляє 55 тис. гектарів землі у північній частині України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Команда практики міжнародної торгівлі Астерс захистила імпорт добрив у двох спеціальних розслідуваннях".

Фінансування підтримає ліквідність компанії і допоможе їй протистояти кризі, викликаній пандемією коронавірусу. Таким чином, це допоможе компанії зберегти свої плани капітальних витрат, які були частиною початкового проекту між ЄБРР і Grain Alliance, затвердженого в 2019 році. Астерс виступила юридичним радником ЄБРР щодо підписання обох угод.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати