12 липня 2021, 15:39

Астерс виступає радником ЧБТР щодо надання кредиту власникам ТЦ "Аракс" у розмірі до 20 млн доларів США

Астерс

Астерс виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням кредиту на суму до 20 млн доларів США групі компаній, що володіє двома торговельними центрами "Аракс" у Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс виступає консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування міста Запоріжжя на суму до 35 млн. євро"

Кредит буде спрямований на модернізацію та удосконалення комерційної нерухомості, що належить групі і розташована у Києві та Хмельницькому, зокрема, задля покращення енергоефективності приміщень та зменшення споживання енергії, а також на рефінансування поточного кредитного портфелю групи.

Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна, а також юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

Чорноморський банк торгівлі і розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована у червні 1999 року Албанією, Азербайджаном, Болгарією, Вірменією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться у місті Салоніки (Греція).  Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд євро. ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональну співпрацю шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу та гарантій для проектів та торговельного фінансування компаніям державного та приватного секторів у країнах-учасницях. ЧБТР отримав довгостроковий рейтинг "A-/A-2" від агентства Standard and Poor’s і "А2/P1" – від Moody’s.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати