29 липня 2022, 18:37

Asters успішно захистила інтереси ПриватБанку у Верховному Суді в одній з ключових справ щодо оскарження націоналізації

Asters

Asters успішно захистила інтереси ПриватБанку у Верховному Суді, який 26 липня 2022 року скасував рішення судів попередніх інстанцій та відмовив у позові колишніх акціонерів ПриватБанку, компанії Тріантал Інвестментс ЛТД, про визнання інспекційної перевірки Національним банком України, яка передувала його націоналізації у 2016 році, протиправною.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Asters бере участь у роботі щодо представництва інтересів України у міждержавній справі проти росії у ЄСПЛ"

Незаконні рішення судів попередніх інстанцій, Окружного адміністративного суду міста Києва та Шостого апеляційного адміністративного суду, використовувалися колишніми акціонерами ПриватБанку в інших судових процесах як одна з основних підстав для оскарження його націоналізації. Рішення Верховного суду фактично позбавляє колишніх акціонерів одного з ключових аргументів у подальших спорах про оскарження націоналізації банку.

Над справою працювала команда адвокатів судової практики Asters у складі партнера Андрія Пожидаєва та старших юристів Віри Бауліної, Олександра Яковенко, Олексія Уколова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати