05 жовтня 2020, 17:52

Астерс та "Таблеточки" запрошують на благодійний забіг DobroRun для допомоги онкохворим дітям

Asters

24-25 жовтня 2020 року пройде найдушевніший забіг країни DobroRun. Забіг організовує юридична фірма Астерс з нагоди свого 25-річчя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


120904093_677558339532436_2799744243762031857_n

Читайте також: "Антидемпінгові заходи щодо імпорту аміачної селітри в Україну скасовані".

Головна особливість DobroRun – взяти участь у проекті можна з будь-якого місця України та світу. Усі реєстраційні внески будуть перераховані на потреби онкохворих дітей – підопічних благодійного фонду "Таблеточки".

Зареєструватися на DobroRun і зробити свій благодійний внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org.

"Професія юриста накладає високі соціальні зобов’язання. Якщо фірма розвивається, то доростає до рівня, коли хоче бути не тільки успішним бізнесом, а й приносити користь суспільству", – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "DobroRun – це інклюзивний проект не про спортивні рекорди чи витривалість, а про добрі вчинки. Приєднатися до DobroRun можна з будь-якого куточка України та світу і ми будемо дуже вдячні нашим клієнтам, бізнес-партнерам, колегам з юридичного ринку і загалом всім друзям Астерс в Україні та закордоном за підтримку цієї благодійної ініціативи".

DobroRun можна пробігти, пройти або подолати в інший спосіб в будь-який день з 24 по 25 жовтня 2020 р. в зручний час та в будь-якому місці. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі. Також передбачена опція участі "Не біжу, але допоможу", яка дозволяє долучитися до ініціативи, але не долати дистанцію. Щоб показати свою солідарність з дітьми, які борються з раком, учасники забігу також можуть взяти улюблену дитячу іграшку та подолати дистанцію разом із нею.

Учасники з Києва зможуть стартувати в парку "Наталка" або ВДНГ, де 24-25 жовтня працюватимуть фан-зони та станції гідратації DobroRun. Долати дистанцію можна самостійно, або в команді – з сім’єю, друзями чи колегами, зберігаючи безпечну дистанцію на свіжому повітрі. Усі учасники, які зроблять благодійний внесок, за бажанням після забігу отримають медаль фінішера DobroRun поштою

"Усі внески DobroRun будуть спрямовані на для придбання життєво необхідних ліків для українських дітей, які борються з раком. Держзакупівлі цих ліків провалилися і вже є дефіцит необхідних препаратів"– зазначає директорка зі стратегічних партнерств благодійного фонду "Таблеточки" Світлана Пугач. "Юристи Астерс надають pro bono юридичні консультації нашому фонду з 2015 року. Ми дуже вдячні фірмі за підтримку команди фонду та наших підопічних. А також за надійне партнерство у досягненні великої мети  аби жодна дитина в Україні не помирала від раку".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати