20 грудня 2016, 10:32

Астерс підтримала проведення конкурсу студентських есе "Sense of Justice"

ЮФ "Астерс"

Юридична фірма "Астерс" виступила одним із партнерів проведення конкурсу студентських есе "Sense of Justice", що проводився юридичним факультетом Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана у листопаді-грудні 2016 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


DSC_0197

15 грудня 2016 року відбувся візит 10 фіналістів конкурсу в офіс Астерс. Студенти відвідали майстер-клас від партнера Астерс Костянтина Соляра, присвячений темі етики у юриспруденції. Костянтин Соляр розповів фіналістам про своє навчання в Гарвардському університеті, про роботу юриста в США, а також відповів на численні запитання студентів. Фіналісти конкурсу також поспілкувались з менеджером із персоналу Астерс Іриною Черніковою, дізнавшись про можливості для стажування у провідній юридичній фірмі України.

DSC_0171

Візит завершився знайомством з виставкою робіт художника Олексія Анда, що проходить у офісі фірми у рамках проекту АртАстерс. Переможці конкурсу студентських есе "Sense of Justice" - Аліна Кравчук, Андрій Корня та Анастасія Осінцева, були нагороджені сертифікатами, які надають їм право відвідувати лекції наступного семестру Правничої школи ЕВА-Asters.

DSC_0180

"Можливість зустрітися з партнером відомої фірми, дізнатися про деталі працевлаштування, побачити зсередини, як працюють найуспішніші юристи – це безцінний досвід для студентів-правників, стимул для навчання. Ми вдячні юридичній фірмі "Астерс" за підтримку нашої ініціативи", – коментує Олена Назаренко, заступник декана юридичного факультету КНЕУ ім. В. Гетьмана та Голова Оргкомітету конкурсу студентських есе "Sense of Justice".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати