09 червня 2021, 12:24

Астерс отримала рекордну кількість відзнак в The Best Lawyers International 2022

Астерс

The Best Lawyers International, одне з найбільш авторитетних глобальних досліджень ринку юридичних послуг, визнало Астерс "Фірмою року в Україні" у судовій практиці у виданні на 2022 рік. Дослідження відзначило 43 юристів Астерс серед найкращих експертів України в 37 різних галузях права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Asters awards Старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна визнано "Юристом року" у сфері інвестицій, партнер Роман Костенко названий "Юристом року" у практиці земельного права і регулювання забудови, партнер Юрій Котляров отримав аналогічне визнання в сфері телекомунікацій, а партнер Ярослав Петров визнаний "Юристом року" в нафтогазовій індустрії.

Олексій Дідковський, Сергій Свириба, Габріел Асланян, Гліб Бялий, Олег Бойчук, Олексій Дем'яненко, Сергій Глущенко, Сергій Гребенюк, Маркіян Ключковський, Віталій Кулинич, Олесь Квят, Анжеліка Лівіцька, Тамара Луканіна, Вікторія Подворчанська, Ірина Поканай, Світлана Порощук, Олексій Пустовіт, Олена Радько, Вадим Самойленко, Антон Сінцов, Дмитро Шемелін, Роман Степаненко, Юлія Семеній, Костянтин Соляр, Ігор Свечкар, Олександр Волков, Олександр Вознюк та Тетяна Вовк зберегли свої позиції у рейтингу The Best Lawyers. Деякі з юристів фірми відзначаються дослідженням протягом 14 років поспіль.  Таліна Кравцова, Андрій Пожидаєв, Діана Дегель, Сергій Дусановський, Марта Галабала, Олеся Кривецька, Оксана Легка, Інеса Летич, Юрій Некляєв, Орест Стасюк, та Сергій Циба були відзначені у дослідженні The Best Lawyers вперше.

The Best Lawyers є найстаршим високоавторитетним та незаангажованим дослідженням ринку юридичних послуг, що ґрунтується на опитуванні фахівців з юриспруденції, а також є об'єктивним джерелом рекомендацій з вибору юридичного радника. Включення до рейтингу The Best Lawyers визнається як клієнтами, так і медіа та правниками великою честю. Наразі рейтинг The Best Lawyers охоплює 76 країн по всьому світу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати