01 липня 2015, 12:29

Астерс консультує KARA Energy Systems з питань створення спільного підприємства з Укртепло

Asters

Юридична фірма "Астерс" виступила юридичним радником компанії KARA Energy Systems, глобального виробника та постачальника систем згоряння деревини та біомаси, у зв'язку з початком співробітництва з групою компаній "Укртепло", провідною українською компанією з виробництва тепла із біомаси. Метою співпраці між КАRА та Укртепло є місцеве виробництво спроектованих компанією КАRА систем згоряння для деревини та біомаси в Україні. Договір про співробітництво між компаніями КАRА та Укртепло було підписано 22 червня 2015 року в приміщенні Посольства Нідерландів в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Консультації Астерс включали допомогу в розробці проектів договорів про співробітництво та ліцензування. Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Юлії Семеній, радника Ярослава Петрова та юриста Мар'яни  Поліщук.

Юридична фірма "Астерс" має 20-річний досвід роботи в енергетичному секторі та входить до трійки фірм-лідерів в галузі енергетики та природних ресурсів за даними рейтингу видання Ukrainian Law Firms 2015 та високо рекомендована в галузі міжнародними довідниками Chambers Europe 2015 та IFLR1000 2015.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати