02 грудня 2019, 12:44

Астерс консультує Green Genius щодо будівництва сонячної електростанції потужністю 14 МВт

Астерс

Астерс виступила юридичним радником Green Genius (компанії у сфері відновлювальної енергетики, що є частиною міжнародного холдингу Modus Group) щодо будівництва сонячної електростанції потужністю 14 МВт у селі Залуква (Івано-Франківська область).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Сонячна електростанція у селі Залуква була введена в експлуатацію 27 листопада 2019 року. Вона стала першим проектом холдингу Modus Group з сонячної енергетики в Україні. Будівництво електростанції було завершено за 6 місяців. Обсяг інвестицій у проект склав понад 11 млн євро.

"Мета нашої компанії – стати одним із найбільших девелоперів об'єктів відновлювальної енергетики у Європі, і ми бачимо великий потенціал в Україні. Постачаючи чисту і "зелену" електроенергію на український ринок, ми також робимо внесок у посилення енергетичної незалежності Україні”, - коментує Руслан Склеповіч, член Ради директорів холдингу Modus Group, відповідальний за сферу відновлювальної енергетики.

Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Ярослава Петрова, радника Анжеліки Лівіцької, старшого юриста Марти Галабали, а також юристів Олени Січковської та Олени Ясентюк.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати