29 грудня 2021, 13:46

Asters консультує ЄБРР щодо надання кредиту агрокомплексу «Зелена долина» на суму 15 млн євро

Asters

Asters виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 15 млн євро для ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", члена української агропромислової групи "Зелена долина".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ASTERS захистила АТ "ОЩАДБАНК" у спорі на суму 25 млн доларів США"

Кредит ЄБРР буде спрямований на будівництво сучасної тваринницької ферми за європейськими стандартами, купівлю агротехніки, а також збільшення земельного банку та наявних потужностей зерносховищ. Це допоможе покращити ефективність виробництва та конкурентні позиції у регіоні.

Проєкт є одним із кількох завершених щодо фінансування компаній агропромислового сектору, які супроводжувала Asters. Раніше фірма консультувала ЄБРР з надання кредитів для Grain Alliance, Лантманнен Акса, ПрАТ "Ензим". Над ним працювала команда практики банківського та фінансового права у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристки Вікторії Загреби.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) — найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов'язання щодо надання понад 15,5 млрд. євро в рамках 507 проєктів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати