03 травня 2023, 19:07

Asters — юридичний радник Чорноморського банку торгівлі та розвитку

Asters

Asters виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням короткострокової поновлюваної кредитної лінії торгового фінансування у розмірі до 25 млн євро АТ "Концерн Галнафтогаз", провідній українській компанії у сфері роздрібної реалізації пального.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Кредит буде спрямований на поставку в Україну світлих нафтопродуктів та послуг з країн ЄС та країн-членів ЧБТР, зокрема, серед іншого, Болгарії, Греції та Румунії. Надаючи критично важливе торгове фінансування "Концерну Галнафтогаз", ЧБТР відіграє ключову роль у сприянні економічному розвитку та стійкості України, збереженні робочих місць та підвищенні якості життя українців.

Партнерка Asters Ірина Поканай коментує: "ЧБТР та "Концерн Галнафтогаз" стали партнерами у 2004 році, і надзвичайно важливо, що ця плідна співпраця, яку ми з радістю супроводжуємо, продовжується навіть у такі складні для нашої країни часи."

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Asters у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна, старшої юристки Інни Бондаренко та юристки Вікторії Загреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати