15 січня 2021, 17:53

Aspect Energy та SigmaBleyzer підписали Угоду про розподіл продукції з державою Україна

щодо розвідки та розробки нафтогазових родовищ

Redcliffe Partners

Redcliffe Partners виступила юридичним радником американських інвесторів Aspect Energy та SigmaBleyzer (які діють спільно через проектну компанію Ukrainian Energy, L.L.C.) у зв'язку з веденням тривалих переговорів та успішним підписанням Угоди про розподіл продукції (УРП) з державою Україна. Ці компанії стали першими американськими інвесторами на умовах УРП після виходу Chevron з України у 2014 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Varvynska PSA signing2

13 січня 2021 року Заступник Міністра енергетики Юрій Бойко (від імені України) та партнер Redcliffe Partners Дмитро Федорук (від імені Ukrainian Energy, L.L.C.) підписали УРП строком на 50 років щодо Варвинської ділянки площею близько 3 500 км2.

"Підписання цих домовленостей стане прикладом покращення інвестиційного клімату в Україні та буде ще одним вагомим кроком на шляху досягнення енергетичної незалежності держави", – зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Очікується, що Aspect Energy, SigmaBleyzer та їх потенційні партнери інвестують щонайменше 41,5 млн доларів США впродовж перших чотирьох років етапу геологічного вивчення (з урахуванням умов УРП). Важливим є те, що Aspect Energy при виконанні своїх геологорозвідувальних програм привноситиме нові концепції нафтогазової розвідки та інноваційні сейсмічні технології. Відкриття нафтогазових родовищ компанією Aspect Energy у численних нафтогазових басейнах по всьому світу свідчать про важливість залучення нових інвесторів в Україну.

Головний юридичний радник Aspect Energy Еймі Флекні зазначила: "Команда Redcliffe Partners неустанно працювала для досягнення нашої мети. Ми щиро вдячні за її мудрі поради та наполегливу роботу".

До проектної команди Redcliffe Partners на чолі з партнером Дмитром Федоруком увійшли юрист Іван Шийка та молодші юристи Владислав Законь і Ганна Коваленко. Проектній команді допомагали партнер Роб Шантц і молодший юрист Лара Таунзен (обидва з команди корпоративного права), радник Олександр Марков (з регуляторної команди), партнер Сергій Гришко і юрист Вікторія Івасечко (обидва з команди вирішення спорів), а також партнер Анастасія Усова і старший юрист Денис Медвєдєв (обидва з команди антимонопольного права).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати