03 червня 2020, 14:35

Асоціація звірівників України звернулась до медіа

Асоціація звірівників України

Асоціація звірівників України останнім часом зустрічає у медійному просторі інформацію від деяких зоозахисних організацій про проект Закону №2360 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання хутрового виробництва в Україні".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні можуть заборонити виробництво фуа-гра".

"Інформація, яку розміщують активісти зоозахисних рухів, у більшості є не завжди достовірною, перекрученою, такою, що не відповідає дійсності, носить ознаки  маніпуляцій, упередженості, вводить суспільство в оману та завдає  шкоду репутації добропорядних вітчизняних фермерів", - зазначили у Асоціації.

Так, зазначений законопроект пройшов розгляд  у комітетах Верховної Ради України, отримав відповідні висновки. Законопроєкт не відповідає Директивам ЄС та має суттєві недоліки.

Також за Рішенням № 26/3 від 14 квітня 2020 року головного комітету – Комітету з питань екологічної політики та природокористування, було рекомендовано Верховній Раді України повернути законопроект суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Інформацію щодо діяльності норкових ферм можна переглянути за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати