19 січня 2022, 17:11

Arzinger супроводжував рефінансування найбільшого торгово-розважального центру Західної України

Arzinger

Юристи Arzinger надали юридичну підтримку ТОВ "Сіріуспроект Львів", компанії групи італійського девелопера King Cross Group Srl, щодо проведення рефінансування торгово-розважального центру "King Cross Leopolis" у Львові.       


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Практика антимонопольного та конкурентного права Arzinger визнана серед найкращих у світі за версією GCR 100 2022"

King Cross Leopolis, із загальною площею 105 тис. м², є найбільшим торгово-розважальним центром заходу України.  

Наша команда представляла інтереси клієнта на усіх стадіях проекту, у тому числі – у проведенні переговорів із кредиторами, структуруванні угоди, проектуванні трансакційних документів, а також координувала завершення угоди.

Команда проекту складалася із партнерів Олександра Плотнікова та Маркіяна Мальського, а також юристів: Наталії Анохіної, Олени Огоновської та Кирила Сенишина.

"Завдяки гарним діловим відносинам із банками, які брали участь у проекті, та розумінню їхніх вимог та підходів, нам вдалося завершити проект у дуже стислі строки і подарувати всім учасникам Новорічні свята без турбот" – зазначив Олександр Плотніков, голова практики банківського та фінансового права Arzinger.  

В свою чергу, Маркіян Мальський, голова Західноукраїнського офісу, зазначив, що це ще один із гарних прикладів злагодженої роботи київського та Західноукраїнського офісів компанії і підтвердження того, що Arzinger є фірмою №1 на Західній Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати