26 серпня 2015, 10:03

Артемівськ перейменують на Бахмут - ДонОДА

Інтерфакс-Україна

На громадських слуханнях щодо перейменування Артемівська вирішили повернути цьому місту історичну назву - Бахмут, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"З 17 до 21 серпня в Артемівську Донецької області відбулись громадські слухання щодо перейменування міста та його вулиць, назви яких містять символіку комуністичного режиму... За результатами обговорення вирішено підтримати пропозиції щодо повернення історичної назви міста", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що присутніх ознайомили з вимогами закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та про заборону пропаганди їхньої символіки", з історією виникнення назв міста, вулиць та з прикладами інших міст, які вже перейменовували.

Артемівськ, розташований на річці Бахмутка, є містом обласного значення Донецької області, адміністративним центром Артемівського району.

До 1924 року він носив назву Бахмут, у 1924 р. місто перейменували на честь російського революціонера, партійного та державного діяча Федора Сергєєва, відомого під псевдонімом Артем, який заснував Донецько-Криворізьку радянську республіку.

У 1920-1930-х роках також вживалася назва Артемівське.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати