13 вересня 2021, 18:42

АртАстерс презентує персональну виставку Інни Пантелемонової "Сенси"

Астерс

9 вересня 2021 р. юридична фірма "Астерс" спільно з Американсько-Українською Діловою Радою (USUBC) в рамках проекту АртАстерс влаштували прийом з нагоди відкриття персональної художньої виставки Інни Пантелемонової.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Dobrorun-2021: від Харуки Муракамі до Опри Уїнфрі"

Інна Пантелемонова є однією з найяскравіших представниць нового покоління українського візуального мистецтва. Інна є членом Національної спілки художників України. Її роботи демонструвалися на десятках виставок в Україні та закордоном. До АртАстерс виставка "Сенси" Інни Пантелемонової з великим успіхом експонувалася у Національному музеї Тараса Шевченка у Києві.

006

“Ми дуже раді, що після 18-місячної перерви через пандемію можемо відновити проект АртАстерс з виставкою вишуканих робіт унікальної художниці, яка працює з різними техніками, жанрами та багатовимірними алегоричними сюжетами. Усі роботи цієї виставки об'єднані універсальним сенсами жіночності та українського етнокультурного коду. Ці роботи не тільки прекрасні, але й змушують задуматися, адже проблеми гендерної нерівності продовжують широко дискутуватися на міжнародному рівні і вимагають нових підходів до їхнього вирішення”, — прокоментував старший партнер Астерс Армен Хачатурян.

005

Морган Вільямс, президент Американсько-Української Ділової Ради, зазначив: "USUBC радо підтримує проект АртАстерс вже понад 12 років. Протягом всього цього часу заходи АртАстерс/USUBC представляють українську культуру членам USUBC та більш широкому колу представників ділової спільноти з метою продемонструвати українське мистецтво у всьому його різноманітті. Виставка "Сенси" Інни Пантелемонової є наочним прикладом втілення в життя цієї благородної місії".

Прийом традиційно відбувся в офісі Астерс і зібрав понад сотню гостей, серед яких топ-менеджери бізнесу, дипломати, представники державної влади та громадські діячі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати