22 березня 2023, 18:29

АРМА продало останню партію російського аміаку за 254 млн грн

Пресслужба АРМА

Національне агентство отримало ще понад 254 мільйона гривень від продажу арештованого аміаку російського походження обсягом 9,7 тис. тонн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Арештовано майно заводу з виготовлення титанових труб російського підсанкційного олігарха"

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

За підсумками реалізації п’яти партій російського аміаку загальним обсягом близько 42 тисячі тонн, АРМА отримало понад 1,32 мільярда гривень, що у багато разів перевищує надходження від реалізації за всі попередні роки роботи Агентства.

Кошти від проданого майна після погодження уряду перераховуються на придбання військових облігацій. Наразі, завдяки купівлі цінних паперів, до бюджету сукупно перераховано понад 1,2 мільярда гривень.

У випадку з продажем аміаку, крім ціни, сформованої за підсумками торгів, покупець має сплатити також винагороду електронному майданчику, компенсацію держпідприємству АТ "Одеський припортовий завод" за прийом, захолоджування, зберігання та відвантаження сировини, а також ПДВ і митні платежі. Отже, реальна вартість арештованого аміаку для покупців є значно вищою, ніж остаточна ціна продажу за результатами торгів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати