14 вересня 2022, 13:46

Арештовано майно білоруських та російських підприємств на майже 300 млн грн

Пресслужба МВС

Співробітники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції здійснюють оперативний супровід у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Компанії з реєстру НАЗК «Міжнародних спонсорів війни» відтепер в міжнародній базі даних World-check"

Правоохоронці встановили, що до початку повномасштабної збройної агресії рф проти України на кілька українських підприємств для здійснення ремонту були завезені вертоліт і частини несучих гвинтів до нього, а також авіаційний турбореактивний двигун.

З’ясовано, що замовники ремонтних робіт – міністерство оборони республіки білорусь та білоруські підприємства – постачають військову та іншу техніку для потреб збройних сил рф.

До одного з підприємств Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки застосувало санкції.

Водночас викриті російські підприємства тісно співпрацюють із федеральною службою військ національної гвардії та  міністерством внутрішніх справ рф, а також управлінням справами президента країни-окупанта.

Судом накладено арешт на завезений гелікоптер та запчастини до авіації на суму майже 300 млн грн.

Наразі вирішується питання про передачу арештованого майна – вертольота, авіаційного турбореактивного двигуна та інших авіазапчастин – на потреби Збройних сил України.

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Служби безпеки України. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора. Слідчі дії проводяться за матеріалами Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати