23 червня 2022, 13:42

АПУ запрошує до складу експертної групи зі стратегічних проваджень в ЄСПЛ

АПУ

Асоціація правників України (АПУ) запрошує юристів, які спеціалізуються на захисті прав та свобод людини і мають досвід звернення до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), до участі в експертній групі зі стратегічних проваджень в ЄСПЛ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ запрошує долучитися до експертної групи для допомоги GAN UTF у зборі інформації щодо воєнних злочинів рф"

Європейська конвенція з прав людини (Конвенція) передбачає інструменти притягнення російської федерації (рф) до відповідальності за злочини, вчинені на території України. Не зважаючи на виключення рф зі складу Ради Європи, рф є відповідальною за Конвенцією за всі порушення прав людини, вчинені до 16 вересня 2022 року.

З огляду на вищезазначене, метою експертної групи буде представництво інтересів заявників у ЄСПЛ, подання заяв про порушення прав людини та ведення проваджень з метою сприяння розвитку практики ЄСПЛ стосовно війни в Україні.

До участі в роботі експертної групи запрошуються правники, які мають знання та досвід роботи з Європейською конвенцією з прав людини та практикою ЄСПЛ.

Для реєстрації необхідно до 26 червня заповнити електронну форму за лінком.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати