08 червня 2015, 9:16

АПУ розповіла про три свої найбільші перемоги у сфері GR

Асоціація правників України

Президент Асоціації правників України Денис Бугай під час першого міжнародного GR-форуму  презентував три ключові напрямки діяльності у сфері лобіювання професійних інтересів правничої спільноти, за якими Асоціація досягла успіхів, повідомляє пресс-служба АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Форум став першим заходом, який був присвячений налагодженню ефективної взаємодії між професійною спільнотою та владою та був покликаний стати комунікаційним майданчиком для обговорення сучасних тенденцій у сфері GR в Україні.

Серед ключових перемог Асоціації правників України у сфері GR Денис Бугай окреслив такі: згуртування правничої спільноти навколо необхідності збереження господарських судів в Україні; реформа система виконання судових рішень та розробка проекту щодо приватної виконавчої служби, а також робота над посиленням прав та гарантій адвокатської діяльності.

Окремо Президент АПУ виділив активну роль Асоціації та правничої громадськості в цілому в організації прозорих виборів членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів та входження до її складу кандидата від правників Сергія Козьякова.

Звертаючись до колег та представників бізнес-спільноти, Денис Бугай на прикладі АПУ навів вісім основних інгредієнтів для проходження успішних GR-кампаній, тобто лобіювання професійних інтересів галузевою організацією. Серед них чи не найважливішими є наявність якісного продукту – у формі конкретних пропозицій чи законопроекту та потужної команди, яка готова займатись його просуванням та публічною презентацією. Вкрай важливо зібрати пул партнерів та заручитись підтримкою профільних асоціацій, зокрема і міжнародних. Безперечно, ефективна робота із засобами масової інформації та продуманий PR є незамінними умовами успіху.   

Нагадаємо, що сфера GR в контексті лобіювання інтересів правничої спільноти та професії в цілому є одним з пріоритетів роботи нового керівництва Асоціації правників України на 2015/2017 роки. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати