06 лютого 2023, 15:12

Апеляційну скаргу Мін'юсту у справі про застосування санкції до російського мільярдера задовольнили

Пресслужба Апеляційної палати ВАКС

3 лютого 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завершила  розгляд апеляційної скарги Міністерства юстиції України на рішення ВАКС від 23 січня 2023 року, яким частково задоволено вимоги Мін'юсту про застосування щодо російського мільярдера санкції, передбаченої п. 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про санкції", та стягнення в дохід держави частини його нерухомого та рухомого майна. Розгляд тривав близько 22 годин з 1 до 3 лютого 2023 року, повідомила пресслужба Апеляційної палати ВАКС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ затримала російських агентів, які готували ракетні удари по енергооб’єктах Одеси та Херсона".

За результатами розгляду колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу Міністерства юстиції України в повному обсязі та постановила стягнути в дохід держави такі активи: 

  • 100% частки в статутному капіталі ТОВ "Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат" (гірничо-збагачувальне підприємство в Україні, з 2006 року розробляє Вовчанське розсипне родовище титано-цирконових руд в Дніпропетровській області (Україна), одне з найбільших на пострадянському просторі);
  • майно, що належить ТОВ “Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат”: три будівлі, будинок, комплекс будівель та споруд загальною площею 6201 кв м, два трактори, три навантажувачі, екскаватор, п'ять транспортних засобів, а також понад 14,4 млн грн на рахунках банку;
  • 100 % частки в статутному капіталі ТОВ "Тай-Мінералс";
  • 100 % частки в статутному капіталі ТОВ "ІНВЕСТАГРО".

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

З постановою у справі №991/6606/22 можна ознайомитися за посиланням.

Трансляція судового засідання від 1 лютого 2023 року

Трансляція судового засідання від 2 лютого 2023 року

Трансляція судового засідання від 3 лютого 2023 року

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати