13 серпня 2018, 15:56

Апеляційний суд відхилив скаргу страхової компанії про завищення суми відшкодування

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Апеляційний суд Хмельницької області відхилив скаргу страхової компанії у кримінальній справі про ДТП. У свою чергу компанія не погодилася із сумою витрат на лікування потерпілої (понад 58 тис. грн.), які стягнули з неї за вироком Старокостянтинівського районного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Читайте також: "ВРП визначить, чи є подання численних клопотань тиском на суддю при здійсненні правосуддя".

На думку страхової компанії, підтверджена сума складає близько 17 тис. грн. Обвинувачений та потерпілі судове рішення не оскаржували.

Згідно із вироком, 61-річного мешканця Старокостянтинова визнали винним за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження та заподіяло тяжке тілесне ушкодження). Суд призначив йому 3 роки в’язниці та 1 рік без права кермування. Однак від відбування покарання у виді позбавлення волі чоловіка звільнили за амністією.

Як зазначається, були задоволені й цивільні позови на користь потерпілих. Один з них - про стягнення зі страхової компанії матеріальної та моральної шкоди на користь пасажирки, яка отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Вирок влаштував всіх, крім страхової компанії, яка вважала завищеною суму відшкодування. Проте апеляційний суд підтримав позицію першої інстанції.

За обставинами справи, обвинувачений, здійснюючи обгін, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з іншою автівкою. Внаслідок ДТП водій та троє пасажирів отримали травми різного ступеня важкості. Пасажирка авто винуватця отримала середньої тяжкості тілесні ушкодження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати