02 березня 2021, 14:43

АО "Місечко та партнери" представляє клієнта у спорі з МЗС

АО "Місечко та партнери"

Адвокатське об’єднання «Місечко та Партнери» представляє клієнта у спорі з Міністерством закордонних справ, Посольством України в Латвійській Республіці щодо скасування рішення про анулювання громадянства України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Клієнт АО «Місечко та Партнери» в грудні 2017 року отримав громадянство України за територіальною ознакою. Довідку про реєстрацію особи громадянином України було видано Посольством України в Латвійській республіці.

У грудні 2019 року клієнт АО «Місечко та Партнери» отримав від Консульського відділу Посольства України в Латвійській Республіці повідомлення про скасування набутого ним громадянства України за територіальним походженням у зв’язку з не поданням відмови від іншого громадянства, при чому таке рішення було прийнято до закінчення відведеного дворічного терміну для подання такої відмови.

В рамках досудової роботи, Володимиром Місечко було направлено адвокатський запит до Посольства України в Латвійській Республіці щодо пояснення причин прийняття такого рішення. Після отримання запиту Посольством України в Латвійській Республіці рішення про скасування громадянства було відкликане, як некоректне.

В той же час, Посольством України в Латвійській Республіці було прийняте рішення відносно клієнта АО «Місечко та Партнери» про анулювання громадянства України як безпідставно прийнятого.

Спір розглядається Окружним адміністративним судом міста Києва, проект супроводжується адвокатами АО «Місечко та Партнери» Тетяною Бибкою та Володимиром Місечко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати