23 березня 2015, 17:16

АО «Дмитрієва та Партнери» оголошує про відкриття практики з кримінального права

АО "Дмитрієва та Партнери"

АО «Дмитрієва та Партнери» оголосило про відкриття практики з кримінального права. Дане рішення обумовлене збільшенням кількості кримінальних проваджень, питань у сфері антикорупційного законодавства та необхідністю надання клієнтам повного спектру правових послуг, повідомили «Юридичній газеті» у компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


17 березня 2015 р. практику з кримінального права очолила новий партнер компанії - Олена Костюченко, адвокат, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.ю.н., доцент, член Правління Асоціації адвокатів України (ААУ), Голова Науково-експертної ради ААУ. Олена Костюченко є автором і співавтором понад 90 наукових та навчально-методичних праць, активний учасник і доповідач юридичних конференцій, форумів та інших заходів.

Ольга Дмитрієва, керуючий партнер АО «Дмитрієва та Партнери» прокоментувала розширення компанії: «Відкриття кримінальної практики пов'язане зі збільшенням кількості кримінальних справ, потребами наших клієнтів. Призначення Олени Костюченко - досвідченого та відомого адвоката в якості лідера нового напрямку - важливий крок для розвитку нашої компанії. За роки спільної роботи в Асоціації адвокатів України Олена Костюченко зарекомендувала себе як висококваліфікований адвокат і надійний партнер».

У сферу діяльності Олени Костюченко буде входити консультування клієнтів з питань кримінального права і процесу, а також захист чи представництво їх інтересів у правоохоронних органах і судах. Планується здійснювати проведення внутрішніх корпоративних розслідувань щодо передбачуваних правопорушень, кримінально-правової експертизи бізнес-проектів, а також консультування з питань законодавства в галузі боротьби з корупційними злочинами та іншими кримінальними правопорушеннями.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати