11 червня 2019, 16:16

Анульовано 3 ліцензії туроператорів з початку 2019 року

Прес-служба Мінекономрозвитку

Мінекономрозвитку виявило низку порушень ліцензійних умов туроператорської діяльності, через які анулювало 3 ліцензії на право провадження туроператорської діяльності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, одна ліцензія була анульована за невиконання туроператором ПП «ЛАКІ ТУР» розпорядження Мінекономрозвитку про необхідність неухильно усунути порушень ліцензійних умов, які були виявлені 5 квітня 2019 року в результаті позапланової перевірки.

Так, компанія ПП «ЛАКІ ТУР» не надала своїм клієнтам вчасно проїзні документи, що було прописано в договорі про надання туроператорських послуг і що є серйозним порушенням ліцензійних умов туроператора.

Читайте також: Туристів закликають перевіряти, чи має туроператор ліцензію та фінзабезпечення

Туроператор-порушник не надав у встановлений законом термін Мінекономрозвитку жодного підтвердження усунення зафіксованих у результаті перевірки порушень, що стало формальним приводом для анулювання його ліцензії.

Ще 2 ліцензії - ТОВ «Мережа агенцій «ГАРЯЧІ ТУРИ»» та ПП «ДІОНІС-ПРАГА-УКРАЇНА», були анульовані у зв'язку з відсутністю за місцем провадження туроператора.

Також, за результатами проведених перевірок видано 7 розпоряджень про усунення туроператорами порушень ліцензійних умов.

Як зазначають в міністерстві, основні порушення ліцензійних умов, виявлених під час перевірок, стосуються:

  • невиконання туроператором кадрових вимог до керівника філії в частині відсутності стажу роботи у сфері туризму більше 3 років;

  • недодержання організаційних вимог в частині не повідомлення органу ліцензування про зміни даних у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензій (щодо закриття філій, укладення нових договорів страхування, відсутності гарантії банку або іншої кредитної установи);

  • не подання до органу ліцензування статистичних звітів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати