23 червня 2015, 10:08

Антикорупційний комітет рекомендував ВР ухвалити ряд законопроектів

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань запобігання і протидії корупції рекомендує парламенту ухвалити у другому читанні та в цілому ряд законопроектів, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Законопроекти, рекомендовані Комітетом: 

-         "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції" № 2423, яким пропонуються зміни до законів «Про дорожній рух», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», «Про запобігання корупції». До закону надійшло 22 поправки, 12 з яких Комітетом враховано;

-         "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" № 2492, до закону надійшло сім поправок, дві з яких враховано Комітетом;

-         "Про внесення змін до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (щодо декларантів, що перебувають на військовій службі)" № 2608, до закону надійшла одна поправка, яку Комітет не підтримав. 

Також Комітетом визнано такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства та містять корупційні ризики, вісім проектів законодавчих актів.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати