08 грудня 2022, 12:41

АМКУ встановив змову компаній на торгах з будівництва за 120 млн грн школи в Івано-Франківську

Пресслужба АМКУ

ТОВ «Трейдербуд» та «Арх-Буд Технологія» порушили законодавство, погоджуючи свої дії під час участі у торгах на суму 120 млн грн щодо будівництва школи в Івано-Франківську. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


До такого висновку дійшла Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України під час засідання 24 листопада, повідомляє пресслужба АМКУ.

Читайте також:  «АМКУ відкрив справу через поширення непідтвердженої інформації про «лікувальні властивості води»

Під час розгляду справи було встановлено, що у 2019 році Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради оголосило відкриті торги на закупівлю «Робіт з будівництва навчально-виховного комплексу ЗОШ № 6 в мікрорайоні «Опришівці» в м. Івано-Франківську. Очікувана вартість закупівлі складала 120 100 000,00 грн (з ПДВ).

Переможцем у процедурі закупівлі було визнано ТОВ «Трейдербуд». Водночас АМКУ з’ясував, що ця компанія змовилася з іншим учасником тендеру – ТОВ «Арх-Буд Технологія», що призвело до усунення конкуренції між ними.

Узгодження дій ТОВ «Трейдербуд» і ТОВ «Арх-Буд Технологія» під час участі у публічних закупівлях ТАК АМКУ визнала порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції». На компанії накладено штрафи на загальну суму 1 802 778 грн.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», це є підставою для відхилення його тендерної пропозиції замовниками. 

Зі Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися тут (постійно оновлюється). 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати