23 жовтня 2021, 17:53

АМКУ відкрив справу відносно КП «Київтранспарксервіс» та КМДА

Пресслужба АМКУ

Північне ОТВ АМКУ  розглянувши заяви громадян України щодо можливого порушення КП «Київтранспарксервіс» та ВО КМР (КМДА) законодавства про захист економічної конкуренції відкрило справу. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ виявив змову на торгах стосовно надання послуг з ресторанного обслуговування ГШ ЗСУ"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

КП «Київтранспарксервіс» визначено єдиним оператором з паркування транспортних засобів у м. Києві і заборонено передавати майданчики на вулицях та дорогах Києва для паркування у користування іншим суб’єктам господарювання. Тобто фактично рішенням КМДА КП «Київтранспарксервіс» отримала монопольне становище та статус оператора, включило до планової калькуляції вартості паркування статі витрат «облаштування паркувального майданчика заїзними кишенями» та «обов’язкові платежі 60 %». А Виконавчий орган КМР (КМДА) розпорядженням від 25.06.2021 № 1459 встановив тарифи на послуги паркування з врахуванням цих статей витрат. 

Такі дії КП «Київтранспарксервіс» та КМДА призвели до збільшення вартості послуг з користування відведеними (на вулицях і дорогах м. Києва) майданчиками для платного паркування транспортних засобів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати