03 вересня 2021, 12:42

АМКУ погодив концентрацію на ринку кондитерських виробів

Пресслужба АМКУ

АМКУ дозволив голландській компанії «Mondelēz Nederland Services B.V.»  придбати акції грецької компанії «Chipita Global S.A.». Відповідне рішення Комітет ухвалив під час засідання 2 вересня 2021 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Товариства «КІЛІВЕНТ» та «БЦ СЕРВІС» визнано причетними до змови на торгах"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Компанія-покупець виробляє та реалізує в Україні упаковану випічку та тістечка, солодке печиво, солоні снеки (солоні крекери), шоколад та шоколадні батончики; імпортує та реалізує жувальні гумки, цукерки та реалізує картопляні чіпси. Продукція «Mondelēz Nederland Services B.V.»  представлена у нашій країні такими брендами як «Барні», «Milka», «Belvita», «Oreo», «TUC», «Picnic», «Korona» (в тому числі «Max Fun»), чіпси «Люкс», жувальні гумки «Dirol» та «HALLS» і цукерки «HALLS».

Група об’єкта придбання здійснює постачання упакованих круасанів та тістечок та іншої здебільшого хлібобулочної й снекової продукції. До брендів компанії належать «7DAYS», «Chipicao» та «Fineti».

Комітет встановив, що діяльність учасників концентрації перетинається на ринках постачання кондитерських виробів (упакованої випічки та тістечок, круасанів), солоних снеків (сухариків) та солодкого печива. Утім сукупні частки учасників концентрації на задіяних ринках, у т. ч. ринку упакованої випічки та тістечок, є незначними.

Також в Україні багато суб’єктів господарювання є конкурентами учасників концентрації та пропонують споживачам аналогічні товари. Відтак Комітет визнав, що заявлена концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних  ринках та надав відповідний дозвіл.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати