07 серпня 2021, 13:33

АМКУ оштрафував КП «Володарка» за монополізм у сфері відведення місць на кладовищі для поховання

Пресслужба АМКУ

Адміністративною колегією Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 22 липня 2021 року прийнято рішення, згідно з яким за вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції на КП «Володарка» накладено штраф у розмірі 68 000 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ повторно оштрафував за недобросовісну рекламу клініку репродуктивного здоров'я"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

КП «Володарка» протягом періоду з 27.02.2015 по 10.06.2021 займало монопольне (домінуюче) становище на ринку надання послуг з відведення місць на кладовищі для поховання померлих у межах смт Володарка Київської області з часткою 100 %.

Встановлено, що КП «Володарка» стягувало зі споживачів плати за виділення місць на кладовищі смт Володарка Київської області для поховання померлих (в тому числі для іногородніх громадян). Однак, згідно чинного законодавства передбачено обов’язок ритуальної служби безоплатно виділяти місця для поховання померлого на кладовищі.

За результатами розгляду справи адміністративною колегією Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 22.07.2021 прийнято рішення, згідно з яким такі дії КП «Володарка» визнано порушенням, передбаченим пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» (зловживання монопольним/домінуючим становищем на ринку).

На КП «Володарка» накладено штраф у розмір 68 000 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати