30 липня 2021, 12:09

АМКУ досліджує дотримання конкурентного законодавства на ринках експрес-тестування COVID-19 на держкордоні

Пресслужба АМКУ

В АМКУ почали досліджувати питання дотримання законодавства про захист економічної конкуренції на ринках послуг з експрес-тестування антигена SARS-CoV-2, що надаються на території пунктів пропуску через державний кордон. Це відбулося з огляду на численні звернення громадян, незадоволених організацією епідеміологічного контролю у рамках прикордонного контролю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ оприлюднив пропозиції до законопроєкту № 5431"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Звернення насамперед стосуються ціноутворення даних послуг, які є обов’язковими в пунктах пропуску (контролю) через державний кордон для іноземців та осіб без громадянства, які прибувають з Індії, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, РФ, Португалії. Також у зверненнях йдеться про процедури визначення клінік чи лабораторій, що отримують право надавати відповідні послуги.

У Комітеті вбачають, що зазначені вимоги створюють передумови для монополізації ринку експрес-тестування на кожному окремому пункті пропуску.

Як зазначається, вже нині із звернень громадян та повідомлень ЗМІ можна зробити попередній висновок, що ціни на експрес-тестування у пунктах пропуску є вищими, аніж в інших місцях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати