16 липня 2015, 11:14

Адвокат Вишневський застеріг проти провокацій під час розгляду його дисциплінарної справи КДКА Київської області

Юридична газета

Адвокат Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України, оприлюднив заяву напередодні розгляду КДКА Київської області дисциплінарної справи щодо нього, рішення про відкриття якої послідувало після його публічного виступу із критикою сучасного стану української адвокатури.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У своєму зверненні адвокат запевнив, що його виступ не був спрямований на дискредитацію адвокатури України в цілому.

«Наголошую і наполягаю, що метою мого виступу не були ані підрив авторитету адвокатури України, ані образа моїх колег – сумлінних і доброчесних адвокатів. Навпаки, я прагнув привернути увагу до тих загальновизнаних проблем в адвокатурі, до вирішення яких разом зі своєю командою докладаю зусиль протягом останніх майже 4 років», - йдеться у зверненні.

А. Вишневський у своєму зверненні також висловив побоювання щодо організації провокацій проти нього під час засідання дисциплінарної комісії, у зв’язку з чим закликав до коректної поведінки своїх представників, а також усіх, хто прийде на засідання на його підтримку.

«Закликаю моїх представників – шановних адвокатів Андрія Левковця,Павла Поповича,Аліну Самарець, Ігоря Свєтлічного,Романа Титикала та Леоніда Шалімова – під час здійснення представництва моїх інтересів зберігати витримку і діяти виключно в межах дисциплінарної процедури. Звертаюсь також до всіх, хто планує прийти сьогодні підтримати мене на Артема, 10 з переконливим проханням бути коректними у своїй поведінці і висловлюваннях, дотримуватись громадського порядку у приміщенні КДКА Київської області і на вулиці біля нього», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, КДКА Київської області за зверненням Національної асоціації адвокатів України 2 липня 2015 року прийнято рішення про порушення дисциплінарної справи щодо Андрія Вишневського – адвоката, директора Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України за критичні висловлювання щодо стану сучасної української адвокатури у його доповіді на конференції у Верховному суді України 15 червня 2015 року. Розгляд дисциплінарної справи призначено на 16 липня 2015 року.

На підтримку А. Вишневського оприлюднили звернення Асоціація правників України та Асоціація адвокатів України.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати