16 листопада 2021, 16:47

Адвокат Роман Посікіра презентував нову книжку «Іпотека 2021: правові висновки»

428 висновків Верховного Суду в іпотечних, кредитних та суміжних спорах, сформованих за останні роки, презентовані в новій книзі Романа Посікіри «Іпотека 2021: правові висновки», написаній у співавторстві з Марією Босяк. Нове друковане видання є лаконічним та простим у використанні. Воно містить лише висновки, їх джерела, QR-коди з посиланнями та коментарі до найважливіших з них.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Криза міжнародного права: міф чи реальність?"

Також автори розробили розширену електронну версію, де додатково наведені текстові витяги з постанов Верховного Суду, що дає глибше розуміння того, чи підходить наведений висновок до ситуації.

Це третє видання «Іпотеки» Романа Посікіри. Нова книга відрізняється форматом, подачею, а також автори вперше презентують її не тільки у паперовому форматі, але й в електронній версії.

За словами Романа Посікіри, електронна книга зручніша в користуванні, потрібну практику можна знайти навіть у залі судового засідання під час розгляду справи. До деяких постанов автор додав коментарі суддів та власні примітки.

Роман Посікіра та співавторка «Іпотеки 2021» Марія Босяк також відкрили свій Patreon Іпотека.pro, де за підписку вартістю 5,10 доларів обіцяють щомісяця оновлювати версію «Іпотеки», подавати зразки процесуальних документів та консультувати патронів.

Більше інформації про книгу «Іпотека 2021: правові висновки» на сайті та у Фейсбуці.

Посікіра Роман Романович – адвокат, керуючий партнер Адвокатського бюро Романа Посікіри, лектор Вищої школи суддів України та Національної асоціації адвокатів України, автор книг «Іпотека: практичний порадник для юриста» (2017 р.), «Антологія юридичного гумору» (2020 р.), співавтор книги «Іпотека: правові висновки Верховного Суду» (2019 р.).

Босяк Марія Богданівна – юрист, партнер в Адвокатському бюро Романа Посікіри, магістр права, магістр економіки, аспірант кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати