14 липня 2021, 13:02

Адмінвідповідальність за невиконання вимог дисциплінарного інспектора ВРП: Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Народні депутати прийняли закон щодо створення Етичної ради у ВРП"

Законом пропонується встановити адміністративну відповідальність за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя задля ефективної реалізації його повноважень.

Зміни, що пропонується внести цим Законом до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обумовлені вже прийнятим Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя", яким, зокрема, визначаються повноваження дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя.

Виходячи з пропонованого Законом повноваження дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя щодо подання запитів від імені Вищої ради правосуддя у справі, по якій він є доповідачем, передбачено встановлення адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя щодо надання інформації або документів, або надання завідомо неправдивої інформації на такий запит, у тому числі недодержання встановлених законом строків. 

Проєкт Закону зареєстровано за № 5069.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати