06 листопада 2020, 10:15

9 членів АПУ увійшли до складу Комісії з питань правової реформи

АПУ

29 жовтня Президент України Володимир Зеленський затвердив зміни щодо Комісії з питань правової реформи. Указом №476/2020 до її складу введено і 9 членів Асоціації правників України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Чтайте також: "Криза КСУ, судова реформа, захист бізнесу: думка адвоката, Президента АПУ".

До складу робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо внесення змін до Конституції України увійшла Олена Бориславська, доцентка ЛНУ ім. Івана Франка.

Робочу групу з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя доповнили Андрій Костін, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та Ольга Лопушанська, к.ю.н., координаторка законопроєктної роботи АПУ.

До робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції залучено Ірину Венедіктову, Генеральну прокурорку України та Євгенія Солодко, Голову Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, партнера Sayenko Kharenko.

Робочу групу з питань розвитку юридичної освіти доповнили Наталія Кузнєцова, професорка кафедри цивільного права, д.ю.н., професорка, академік Національної академії правових наук України та Анатолій Довгерт, член Піклувальної Ради АПУ, професор кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка.

До робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій увійшов Олексій Резніков, Віце-прем'єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Крім того, Указом вирішено увести до складу консультантів та спостерігачів від міжнародних організацій, які беруть участь у роботі Комісії з питань правової реформи. Серед них Сергій Гришко, член Ради Комітету АПУ з процесуального права, партнер Redcliffe Partners.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати