20 лютого 2020, 18:27

82% пенсіонерів отримують пенсію нижче прожиткового мінімуму

Прес-служба Мінсоцполітики

82,7 відсотки пенсіонерів отримують пенсію до 4000 тис гривень, а це нижче фактичного прожиткового мінімуму, що є ключовою проблемою яка потребує вирішення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінсоцполітики планує реформу геріатричних пансіонатів".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Про це заявила перший заступник Міністра соціальної політики України Наталія Ненюченко в ході публічних консультацій.

”За наявності обмеженого фінансового ресурсу солідарної пенсійної системи, тіньової зайнятості, тіньової виплати заробітної плати та враховуючи те що лише 5% працюючих приймають участь у системі недержавного пенсійного забезпечення (при цьому більшість сплачують внески не регулярно і в недостатньому розмірі), рівень пенсійного забезпечення майбутніх пенсіонерів буде знижуватися”, - заявила Наталія Ненюченко.

Вона наголосила що неналежне державне регулювання інклюзивного середовища та доступних послуг не дає можливості людям похилого віку інтегруватися у соціум, вести повноцінне життя.

”Міністерством наразі розроблено проект Концепції по досягненню цілі 3.4. „Для людей похилого віку створені умови для активного життя, вони мають кваліфікований та сучасний догляд і гідне матеріальне забезпечення. Створені умови для безпечного добровільного пенсійного накопичення” Програми діяльності Уряду. Реалізація її положень сприятиме спрощенню системи солідарного пенсійного страхування, посиленню стимулів до сплати єдиного соціального внеску та виведення „з тіні” доходів”, - резюмувала заступник Міністра.

В ході активної дискусії сторонами було висловлено багато думок та надано пропозиції які буде розглянуто при доопрацюванні Концепції.

 Нагадаємо, Кабмін прийняв постанову про соціальне житло: що зміниться.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати