30 квітня 2015, 15:23

6 кандидатів претендують на призначення членами ВРЮ від президента

Прес-служба Президента України


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Конкурсна комісія з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції провела індивідуальні співбесіди з учасниками відкритого конкурсу, який був оголошений Адміністрацією Президента 13 березня 2015 року.

За результатами співбесід Конкурсна комісія шляхом відкритого поіменного голосування визначила шістьох осіб, яких рекомендує Президенту для призначення трьох членів ВРЮ, повідомляє прес-служба Президента України.

 

Серед кандидатів, які не є суддями та суддями у відставці – Демченко Вадим Костянтинович, Малашенкова Тетяна Михайлівна, Томкіна Олена Олексіївна.

Кандидати, які є суддями та суддями у відставці – Бенедисюк Ігор Михайлович, Гусак Микола Борисович, Мойсик Володимир Романович.

«Ми розглянули документи 14 осіб та провели співбесіди з 13 учасниками конкурсу. Один із учасників — Москалюк Л.П. — на співбесіду не з’явився. Ми відібрали 6 кандидатур — Гусака М.Б., Мойсика В.Р., Бенедисюка І.М., Томкіну О.О., Малашенкову Т.М. та Демченко В.К. — з числа яких, на думку членів Конкурсної комісії, Президент України може призначити трьох членів Вищої ради юстиції», — повідомив Голова Конкурсної комісії Володимир Василенко.

З переліком осіб, рекомендованих Конкурсною комісією для здійснення Президентом України призначення членів ВРЮ, можна ознайомитися за цим посиланням: president.gov.ua/news/32560.html.

Конкурсна комісія була утворена Указом Президента України від 21 квітня 2015 року. Зі складом Конкурсної комісії можна ознайомитися за цим посиланням: president.gov.ua/documents/19346.html.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати