16 травня 2019, 18:01

55% опитаних не розуміють функції аудиту, - дослідження

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Дослідження, проведене Асоціацією присяжних дипломованих бухгалтерів (Association of Chartered Certified Accountants, ACCA), показало, що 55% представників громадськості вважають, що аудитори можуть запобігти краху компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Яких помилок найчастіше припускаються аудиторські фірми, просуваючи свої послуги".

Крім цього, 34% респондентів очікують, що аудитори можуть визначити й доповісти про будь-яке шахрайство, а 70% вважають, що аудит повинен розвиватися для запобігання невдачам.

Як зазначається, у ході дослідження було опитано 11 тис. респондентів, які представляють 11 країн світу. Учасників дослідження запитували, яку функцію виконує аудит та чим він допомагає бізнесу.

Опитування проводилося в партнерстві з Інститутом дипломованих бухгалтерів Австралії та Нової Зеландії (Chartered Accountants Australia and New Zealand, CAANZ), коли здійснювався перегляд функції аудиту, його ролі та сфери повноважень на замовлення Ради з фінансової звітності (Financial Reporting Council, FRC).

Виконавчий директор АССА Меггі МакГі (Maggie McGhee), коментуючи результати дослідження, заявила: "Наша робота окреслила виклики, які постають перед аудиторами, регуляторами та урядом, стосовно очікувань громадськості від аудиту".

У свою чергу Антоніс Діолас (Antonis Diolas), менеджер АССА з питань аудиту та підприємницького права додав: "Останнім часом аудит у Великобританії перебуває під пильною увагою громадськості. Наше дослідження вказує на гостру необхідність відкритого діалогу між представниками професії, третіми сторонами та громадськістю. Наразі громадськість вбачає в аудиті вирішення проблеми. Самі аудитори дещо скептично сприймають цю тезу. Ми повинні об’єднати наші зусилля, аби врешті відповісти на всі питання, що стосуються аудиту, які турбують громадськість".

Нагадаємо, особливості фірмового стилю аудиторських компаній диктують умови ринку B2B.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати