01 червня 2023, 16:35

55 громад з 5 областей отримають техніку для відновлення надання адмінпослуг

Пресслужба Мінвідновлення

55 деокупованих і постраждалих громад з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської областей отримають техніку для відновлення надання послуг і роботи ЦНАП від шведсько-українського проєкту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні". Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінвідновлення: Заяви на єВідновлення можна подавати у ЦНАПах, через нотаріусів та органи соцзахисту".

Так, кризова підтримка включає комп’ютери, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, багатофункціональні офісні пристрої, мобільні валізи для надання послуг. Сума тендерної закупівлі майже 9 мільйонів гривень.

"Команда Міністерства відновлення щоденно працює над забезпеченням необхідних умов для повернення українців. Одним із пріоритетів у цій роботі є посилення спроможностей громад. Ми й надалі надаватимемо додаткові інструменти громадам, аби якнайбільше людей змогли отримати критично важливі для них послуги. Дякую шведським партнерам за допомогу"– зазначив Олександр Кубраков, віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Громади подавали заявки на отримання комплексної підтримки через відкриту форму на сайті PROSTO. Окрім матеріальної підтримки, громади також отримують інституційну та навчальну підтримку по необхідним їм напрямкам.

Як зазначається, понад 2,6 мільйонів мешканців проживали у громадах, які отримують кризову допомогу від шведського проєкту в межах цієї хвилі, до повномасштабного вторгнення. Загалом майже 100 постраждалих громад отримують комплексну підтримку PROSTO по відновленню роботи ЦНАП та надання державних послуг мешканцям.

Проєкт PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується SALAR International AB – дочірньою компанією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати