03 червня 2015, 16:15

5 червня в Києві пройде міжнародний форум корпоративних секретарів

Юридична газета

Корпоративне управління. Довіра. Інвестиції - під таким девізом 5 червня в Києві пройде міжнародний форум корпоративних секретарів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В рамках форуму будуть розглянуті інновації у сфері корпоративного управління, зокрема - реформи системи корпоративного управління в компаніях зі значною державною часткою.

Також на порядку денному: інститут незалежного директора; антикорупційні програми як зона відповідальності Наглядової ради; проблематика оцінки рівня корпоративного управління; прозора система корпоративного управління як сигнал для інвестора; інші актуальні питання з урахуванням специфіки ведення діяльності на українському ринку.

Фокус форуму - роль і функції корпоративного секретаря в сучасних акціонерних товариствах. У процесі вдосконалення практик корпоративного управління зростає і роль корпоративного секретаря. Сьогодні корпоративний секретар - це не технічна посада, так у всьому світі називають посадову особу, відповідальну за комунікацію з усіма стейкхолдерами і корпоративне управління в цілому.

Форум - це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ), Міжнародна фінансова корпорація (МФК). Офіційний event-провайдер - компанія Event Envoy.

Детальна інформація та реєстрація:

за телефонами: +38 097 953 13 05, +38 044 221 13 22, +38 044 278 1252 по e-mail: info@eventenvoy.com.ua, info@cgpa.com.ua

 оновлена_5мм

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати