06 серпня 2021, 9:19

27 серпня на онлайн-аукціоні виставлять на продаж Ірпінський виправний центр

Пресслужба ФДМУ

27 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Ірпінський виправний центр (№ 132)», що знаходиться в смт Коцюбинське Київської області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Цей об’єкт виставляється на торги в рамках «великої приватизації»  в’язниць - спільного проєкту Фонду державного майна та Міністерства юстиції України.

Ірпінська колонія - непрацююча установа, яку закрили через зменшення кількості засуджених в Україні, але держава продовжує витрачати значні кошти на її утримання. Це близько 10 млн гривень на рік.

Разом із тим, об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал. Установа знаходиться на відстані лише 6 км від столичної станції метро «Академмістечко». Майбутній інвестор також зможе забезпечити зручну логістику завдяки залізниці, що знаходиться поруч. 

Ірпінський виправний центр межує з новим житловим комплексом, що, з одного боку, є ще одним аргументом на користь перенесення виправних закладів за межі населених пунктів, а з іншого - забезпечує інфраструктуру для потенційних проєктів на базі непрацюючої колонії.

До об’єкта приватизації підведені комунікації: водопостачання, каналізаційна система, система електропостачання здійснюється двома підстанціями: 700 та 490 кВт.

Загальна площа активу – 28141,7 м², розмір земельних ділянок – 8,3 га.

Стартова ціна окремого майна державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)» на онлайн-аукціоні складає 110 105 794 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 26 серпня.

Більш детально про приватизацію Ірпінського виправного центру: https://bit.ly/2PkAWYh

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати