27 травня 2021, 10:12

25 червня відбудеться Kharkiv Legal Tax Forum: деталі

АПУ

Відділення Асоціації правників України в Харківській області запрошує відвідати Kharkiv Legal Tax Forum, який відбудеться 25 червня у м. Харків, пр. Незалежності, 2, Kharkiv Palace Hotel.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Kharkiv Tax Forum

Коли: 25 червня, 10:30 — 20:00. Реєстрація: за посиланням.

Податковий форум АПУ — це діалог між бізнесом і владою, обмін думками та поглядами, розгляд важливих питань сфери оподаткування. Крім цього, це ще й чудовий майданчик, де можна гарно та продуктивно провести час разом із колегами, поділитися досвідом, обговорити останні тенденції, знайти ідеї для удосконалення своєї практики та завести корисні знайомства. 

Серед учасників і доповідачів очікуються: провідні юристи-практики, іноземні експерти, судді, народні депутати України та представники профільних міністерств та відомств.

Серед блоків обговорення:

Small Talk. Податкова політика та новели реформування податкової системи

Сесія 1. Тренди податкового адміністрування. 

Сесія 2. Тенденції міжнародного оподаткування.

Сесія 3. Податкові спори та судова практика їх вирішення.

Детальніше ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 066 417 99 90 або e-mail: skhid@uba.ua. Контактна особа — Альона Лукаш.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати