23 лютого 2021, 13:46

2-3 березня відбудеться інформаційний марафон кандидатів у члени ВРП

Прес-служба РСУ

2-3 березня 2021 року відбудеться інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які висунули свої кандидатури для обрання до складу Вищої ради правосуддя за квотою XVIII з'їзду суддів України, який відбудеться 9-11 березня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Денис Малюська: перетворюємо Мін’юст у центр формування правової політики"

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Кандидати до складу Вищої ради правосуддя матимуть змогу публічно представити свою позицію щодо мотивів самовисунення до складу органів судової влади та відповісти на запитання учасників інформаційного марафону.

Черговість виступів кандидатів відбуватиметься відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого на сайті ВРП.

Регламент: до 5 хвилин – виступ кандидата, до 10 хвилин – відповіді на запитання.

Інформаційний марафон відбуватиметься у форматі онлайн за допомогою платформи ZOOM і транслюватиметься на YouTube-каналі Ради суддів України та на сторінці Пресслужби РСУ у Facebook.

До участі запрошуються: особи, які подали документи як кандидати до складу ВРП, представники медіа-спільноти і громадські активісти – всі, кому цікава доля української судової влади.

Для участі в інформаційному заході обов'язковою є реєстрація учасників. Повідомлення про реєстрацію надсилати на електронну адресу Пресслужби РСУ pressoffice@court.gov.ua, у якому обов'язково слід вказати: назву ЗМІ чи громадської організації, прізвище, ім'я, по-батькові представника, контактний номер телефону та електронну адресу. Підключення учасників розпочинатиметься о 9.00 у день проведення заходу, початок інформаційного марафону о 10.00.

Лінк на підключення буде надісланий кожному учаснику після реєстрації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати