19 січня 2022, 18:02

21 січня Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів ВККС розпочинає роботу

Пресслужба ВККСУ

21 січня 2022 року Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) розпочне офіційну роботу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цифровізація правосуддя: Європейська комісія затвердила план дій на 2022 – 2025 роки"

Про це повідомляє пресслужба ВККС.

Перше офіційне засідання членів Конкурсної комісії відбудеться о 10:00 в приміщенні ВККС за адресою: місто Київ, вул. Генерала Шаповала, 9.

Конкурсна Комісія створена як допоміжний орган Вищої ради правосуддя для проведення конкурсного відбору і складення переліку кандидатів, які будуть призначені Вищою радою правосуддя членами ВККС. Підготовчу роботу для забезпечення старту офіційної діяльності із проведення конкурсного відбору Конкурсна комісія розпочала 19 листопада 2021 року.

Під час засідання буде обрано керівництво комісії, а також затверджено основні документи, що визначають проведення конкурсу, а саме Регламент Комісії, Положення про проведення конкурсу та Методологію оцінювання відповідності кандидатів критеріям доброчесності та професійної компетентності.

По закінченню засідання о 11:30 відбудеться прес-конференція для журналістів. 

Під час прес-конференції буде висвітлено:

  • основні завдання Конкурсної комісії та строки проведення конкурсу
  • хто і чому увійшов до першого складу конкурсної комісії
  • хто з правників зможе взяти участь у конкурсі
  • за якими критеріями відбуватиметься конкурс та чому його проведення є важливим для забезпечення доступу українців для правосуддя

Онлайн трансляція першого офіційного засідання Конкурсної комісії відбудеться на Офіційному сайті (YouTube каналі) Вищої ради правосуддя та Конкурсної комісії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати